Yeni Evli Çift

0

Adam evliğin ilk gününü beşyıldızlı bir otelde geçirmeye karar verir. yandaki odadan her yirmi dakikada bir haaydiii hooopp. küttt…. sesinden sonra paldır küldür ses gelince oda servisini çağırıp sorar:

-“Kim var yan odada?”

Cevap:

-“Sizin gibi yeni evliler.”

Gürültü her yirmi dakikada bir sabaha kadar devam eder.Sabahın ilk ışıklarında başlar adam yandaki kapının önünde beklemeye.. Sabah sekiz civarında iki cüce çıkar sarmaş dolaş kapıdan.Bizimki çeker cüceyi kenara sorar:

-“Kardeşim nerden aldın bu kadar enerjiyi.sabaha kadar her yirmi dakikada bir?”

Cüce:

-“Biz bir yatağa çıkabilseydik sen bizi o zaman görecektin.Aaah ah…

BONUS FIKRA

SIMDI GELDIM

Temel, bir binanın altıncı katından düşer. Hemen etrafına bir kalabalık toplanır. Yoldan geçen biri kalabalığı yararak, yaralı Temel’in üzerine eğilip sorar:

-Ne oldu?

Temel, zorlukla:

-Vallahi bilmeyrum. Ben de şimdi celdum.

—————————–

Bonus Fıkra

Adamın birinin limuzin merakı varmış. Ne edip edip bir limuzin almayı kafaya takmış. Yıllarca çalışmış, yememiş içmemiş para biriktirmiş ve sonunda eski model bir limuzin almış. Şehirde hava ata ata dolaşırken bir evin önünde 7-8 limuzin görmüş. Merakla seyrederken yanına yaklaşan bir çocuk …

Merakla seyrederken yanına yaklaşan bir çocuk limuzinleri beğenip beğenmediğini sormuş. Adam da limuzinlerin sahiplerini öğrenmek istemiş. Çocuk benim deyince.

– ”Nasıl olur ben yıllarca uğraştım ancak eski model bir limuzin alabildim” demiş.

Çocuk;

– Ben bunları iddiada kazandım. İstersen seninlede iddiaya girelim sen kazanırsan bunlardan 3 tanesini alırsın ben kazanırsam senin limuzini alırım” demiş.

Adam merak ve hevesle;

– ”Nasıl olacak bu” demiş

– ”Ben ne yaparsam sen de yapacaksın” demiş.

Adam düşünmüş;

– ”bu çocuğun yapıp da benim yapamayacağım ne olabilir ki” demiş ve iddiayı kabul etmiş.

Bunun üzerine çocuk;

– ”benimle gel” demiş ve bir eve girmişler. Evde dünya güzeli bir kız adam kızın güzelliği karşısında şok olmuş. Ama oda ne kız birden soyunmaya başlamış. Adam feci halde tahrikte. Kız soyunmaya devam ediyor. Adam patlamak üzere. Kız çırılçıplak kalınca adam da bitmek üzere. Tam bu sırada çocuk pantolonunu sıyırıyor pipisini ikiye katlıyor ve adama dönüp;

– ”hadi sen de bunu yap bakalım” diyor

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here