Siyah Kurdele

0

Yeni evli bir cift 5 aydir her aksam ci n -s – el il –iş — ki yapiyorlarmis.Gününbirinde kadin patlamis ve derdini annesine anlatmis.Annesi ögüt olarak kizina-“Cinsel organina bir siyah kurdela baglarsan ve bizim adetlere göre akrabalardan biri öldügünde siyah kurdela takilir ve ci -nse — llik yapilmadigini kocana anlatirsin” demis. Kadin aynen yapmis. Aksam koca eve geldiginde yatarken bir bakar ki kurdela.Kadin hemen durumu anlatir ve kocasi da anlayis gösterir ve o gece yapilmaz.Bu böyle 3 gün sürer. Bununüzerine adam kendi c — in — sel organina da siyah kudela takar.Ve yatakta busefer sasirma sirasi kadindadir. -“Ne yapiyorsun, sen neden taktin?” der -“Bir basin sagolsun deyip cikacagim!!”

BONUS FIKRA:

Yeni evlenen çocuğun c – in- sellik ile alakalı hiç bir bilgisi yoktur, kız da bir o kadar saf, ilk gece ne yapacaklarını bilmeden oynaşırlar. Sabah olduğunda babası oğluna sorar ne oldu ne yaptın?

-Oğlu cevap verir valla henüz birşey olmadı, ama çok yakında olur der babasına. Ertesi gün olur babası yine sorar ne oldu? Cevap yine aynı bişi olmadı. Aradan birgün daha geçer, babası yine sorar oğluna ne oldu. Oğul bu sefer farklı bir cevap verir: “Valla bayağı yumuşattım yakında kesin delerim.”

Aradan bu şekilde birkaç gün daha geçer, ama hiç bir değişiklik olmaz sonunda babası oğluna: “Bak oğlum, bizim köyün altındaki köyde namlı bir adam var namınca ona delikçi Mehmet derler, istersen onu kimse duymadan çağırıp şu işi hallettirelim yoksa rezil olucaz elaleme.”

-Oğul tamam der ve babası haber yollar delikçi Mehmete, adam gelir akşama eve ve derki “beni bu gece yeni gelinle yalnız bırakın, sabaha işi bitirmiş olarak size teslim ederim”.

Bizim kör cahillerde tamam derler, adam zaten hovardanın önde gideni namı ile delikçi Mehmet, sabah olur delikçi gelinin işini bitirmiş vaziyette babaya teslim eder, üstüne üslük yaptığı hizmetin ücretinide alır ve çeker gider.

Akşam olduğunda yeni damatla yeni gelin yalnız kalırlar bu arada gelin işi öğrendi tabi tecrübe sahibi oldu, ne de olsa yeni damada her şeyi neyi nasıl yapacağını gösterir ve sabah olduğunda babası tekrar sorar: “Ne oldu oğlum? Tamam mı?”

Damat cevap verir: “Ya baba tamam da ben göbekten uğraşıyodum delmeye bu adam çok aşağıdan delmiş ya.”

Babası cevap verir: “O pezevenk ananı da ordan delmişti.”

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here