Sırrı bu şekilde

0

Emekli çift ufak bir kasabaya taşınmışlar. Bir gün yolda belediye başkanı ile karşılaşırlar. “Merhaba, kasabamıza hoş geldiniz” der başkan, “Günleriniz nasıl geçiyor, inşallah sıkılmıyorsunuz küçük kasabamızda?Adam cevap verir:“Yoo, hiç sıkılmıyoruz.Sabah 7′ de kalkıyoruz hemen cinsel aktivitelere başlıyoruz. Ardından kahvaltı ve yine cinsel aktivite. Sonra çarşıya çıkıyoruz eve dönünce hemen cinsel aktivititemize tekrar başlıyoruz.

Bir duş aldıktan sonra bir yandan yemek hazırlarken, diğer yandan cinsel aktivitelere devam ediyoruz.Yemekten sonra bulaşık yıkarken cinsel aktiviteye devam.

Öğleden sonra gezintiye çıkıyoruz, bir yerlerde kahve içiyoruz ama fırsat buldukça cinsel aktivitede bulunuyoruz.Akşam 18.00 gibi evde oluyoruz, akşam yemeğini yedikten sonra da cinsel aktiviteye devam ediyoruz.Nihayetinde akşam yemeğinden sonra cinsel aktiviteye yorgun bir vaziyette saat 21.00 civarı yatıyoruz.“Duyduklarına inanmakta zorlanan başkan, “Peki siz kaç yaşındasınız” diye sorar.“Ben 82, eşim 79” der adam. “Nasıl oluyor da seksüel bu kadar aktif olabiliyorsunuz, bir sırrı var mı?”“Eşime sorun” der adam. “Bütün gün kafamı s….meyi nasıl becerdiğini ben de bilmiyorum.”

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here