Ruj Lekesi

0

Kıskanç kadın, gece yarısı eve gelen kocasına “Gömleğinin yakasındaki ruj izini izah et bakalım” demiş sinirle, “İzah etmeme imkan yok karıcığım” diye cevap vermiş kocası ağlamaklı bir sesle, “Sana yemin ederim böyle bir rezillik olmasın diye o kadar dikkat edip gömleğimi çıkartmıştım, nasıl oldu da bulaştı vallahi olacak şey değil!”

BONUS FIKRA:

Sarışın, spor arabası ile giderken direksiyonunu solladığı TIR’ın tam önüne kırması ile TIR devrilme, şoförü de ölüm tehlikesi atlatmış, sinirinden deliren dev gibi deri yelekli TIR şoförü sarışını ileride kıstırıp durdurmuş, cebinden çıkardığı tebeşirle yere bir daire çizip onu tam dairenin ortasına ittirip “Bu dairenin asla dışına çıkmayacaksın..! Asla ..!” diye bağırıp hırsını almak için spor arabanın bütün deri koltuklarını paramparça etmiş, sarışına dönüp baktığında onun ‘sırıtmakta’ olduğunu görünce

“Bunu komik buldun ha?” demiş, eline aldığı levye ile arabanın bütün camlarını kırmış, dönüp baktığında sarışının yüzünde hala aynı sırıtışı görünce deliye dönmüş, tornavidasını çıkarıp bütün lastiklerini delik deşik etmiş, sarışın bu sefer gülmeye başlayınca TIR şoförü resmen kendini kaybetmiş, TIR’ın bagajından çıkarttığı bir bidon mazotu spor arabanın üzerine döküp kibriti çakmış, dönüp bakmış ki sarışın gülmekten yerleri yumrukluyor.

“Komik olan neee? Neee?” demiş sinirinin son safhasında. “Her.. Her arkanı dön dönüp bu tarafa bakmadığında..” demiş sarışın gülmekten gözlerinden yaşlar süzülürken, “Ben hep çiz..çizdi ğin o dairenin dışına çıkıp durdum..!”

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here