Çamaşır

0

Anne ve baba çocukları anlamasın diye sevişmeye “çamaşır yıkama” demişler. Yani sevişmek istediklerinde çamaşır yıkayalım mı diyorlarmış.
Bir gün baba oğlunu çağırmış ve “git anana sor bakalım çamaşır yıkayacakmıymış” demiş. Oğluda gitmiş ve sormuş. Annesi “olmaz oğlum git babana söyle bugün yorgunum” demiş.Ertesi gün adam bir daha oğlunu çağırmış ve anana git sor demiş.
Anne yine aynı cevabı vermiş. Ondan sonraki gün anne oğlunu çağırmış. “Git babana söyle bugün çamaşır yıkayabiliriz” demiş. Oğulda gitmiş babasına sormuş.
Babası “yok oğlum olmaz anana söyle ben çamaşırları elde çitiledim” demiş.

BONUS FIKRA:

SAF GELİN

Köyün birinde bir kız yaşardı. Ailesi bunu okula göndermediği, dışarı çıkartmayıp, köyün delikanlılarından uzak tuttuğu ve bundan dolayı cinsel hayatı bilmediği için ona saf derlerdi. Bir gün bu kızı Hasan adında biriyle evlendirirler ve sıra gerdek gecesine gelir. Hasanın organını gören saf gelin şaşırır ve bu ne diye sorar. Hasan anlatmaya başlar:

-Bundan sadece bende var başka kimsede yok, sakın kimseye söyleme der. Ve ilişkiye başlarlar. Safgelin bundan çok memnun kalır. 1 sene sonra Hasan askere gider saf gelini Ahmet adındaki en iyi arkadaşına teslim eder. Gel zamna git zaman Hasan askerden döner, akşam olur tam ilişkiye başlayacakları sırada safgelin:
-Hasan sana bir soru soracağım. Hani bu organdan sadece sende vardı, Ahmet tede varmış. Hasan ;
-Bende iki tane vardı tekini ona verdim.. Saf gelin bunun üzerine şöyle der;
-Niye iyisini ona verdin Hasanım

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here