Bir doktor Ameliyathaneden Çok Ağlayarak Çıktı ve Sürpriz Son.. Sonuna Kadar İzlersen Ağlarsın

0

Bugünkü videomuzda bir kadının yıllarca en zor meslek olan annelik için uğraştığı ve sonrasında kimsenin beklemediği şekilde sonlanan, bir doktorun anlattığı hüzünlü hikayeyi sizlerle paylaşacağız.

Doktor :” Bir kişiye hayat vermek için diğer kişinin hayatından olması ve buna çok yakından şahit olmak hatta kendinizin yapması ne kadar acı değil mi? Evet tamda öyle . Bu kadın yıllardır anne olmayı bekliyordu ve ben doktoru olarak çeşitli tüp bebek tedavileri denemiştim. 14 yıl sonra vücudundaki kiste rağmen mucize gerçekleşmiş ve artık o bir anne adayı olmuştu. Tedavisi 9 ay boyunca sorunsuzca ilerlemişti.. Taa ki bugüne kadar. Bugün kocası telaşlı bir şekilde eşini hastaneye getirdiğinde tüm işimi bırakıp bu mucize günün mutluluğuna şahit olmak için doğuma girdim. Doğum saatlerce sürdü fakat gerçekleşemedi annenin çektiği acı artınca bebeği sezaryanla almaya karar verdim ve sonucunda bebek sağlıklıca dünyaya geldi. Ama bebeğe hayat verirken annenin ise hayatının son anlarıydı.

İlk ve son kez bebeğini kolları arasına aldı ve tüm doğumhaneyi ağlatan o cümlesini söyledi ‘şükürler olsun anne oldum’ . Onun anneliği bu duyguyu çok istemesine rağmen çok kısa sürdü. Kapının önünde bu mutlu anı bekleyen baba ise kapıdan çıktığımda bir şeylerin ters gittiğini anladı ve haberi verdiğimde ise tüm dünyası başına yıkılmıştı . Babanın en mutlu günü en acı güne dönüşmüştü ben ise bir hayat bağışlarken bir hayatı sonlandırmıştım. Bizim mesleğimizin en acı tarafı da buydu işte.” diyerek böyle anlatmıştı o günü.
Bu hikayeden de anlayacağınız gibi annelik kolay değildir.

Eşler,çocuklar ve siz diğer insanlar annelere saygı göstermeyi unutmayın ve bu saygının ise hayatınızın bir parçası olması gerektiğini unutmayın . Kadına şiddetin arttığı bu günlerde , şiddet gösterdiğiniz bu kadın sizin anneniz olmasada o bir başkasının annesi olduğunu veya her kadının bir anne adayı olduğunu unutmayın!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here