2 Erkek bir kadın …

0

Kartal’da, polisle şüpheliler arasında yaşanan kovalamacanın ardından durdurulan otomobilde u75yuşt75urucu madde ele geçirildi. Polis, 2’sini otomobilde 1’ini kaçarak saklandığı evde olmak üzere 3 kişiyi gözaltına aldı.
Kartal İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Amirliği ekipleri, Yakacık Hürriyet Mahallesi’nde seyir halindeki bir aracın içindekileri şüpheli buldu. Polisin ‘Dur’ ihtarına uymayan şüpheliler, araçlarıyla kaçmaya başladı. Polis ile şüpheliler arasında bir süre kovalamaca yaşandı. Önünü keserek aracı durduran ekipler, içerisindeki M.S adlı erkek ve Ö.G adlı kadını yakalayarak gözaltına aldı. Araçtaki 1 kişi ise kaçmayı başardı. Araçta yapılan aramada, bir miktar uy75uşt75urucu madde ele geçirildi.

Polis ekipleri, araçtan kaçan üçüncü kişiyi yakalamak için çalışmalarını sürdürdü. Pendik Güzelyalı Mahallesi’nde saklandığı çatı katında bir süre sonra M.U. da yakalandı. Şüphelilerin evlerindeki aramalarda da bir miktar uy75şt75urucu madde ile u55uş75turucu madde yapımında kullanılan malzemeler bulundu. M.U’nun birçok suçtan polis tarafından arandığı ortaya çıktı.

Kartal Asayiş Büro Amirliği’nde sorgulaması yapılan M.S, Ö.G ve M.U işlemlerinin tamamlanmasının ardından Kartal Anadolu Adliyesi’ne çıkarıldı. Şüphelilerin 3’ü de “u756yu7şturucu veya uyarıcı madde imal etme ve ticaretini yapma” suçlarından tutuklanarak cezaevine gönderildi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here